Apie mus

Jei planuojate įsirengti šildymą, katilinę ar kitą santechninės sistemos įrenginį savo namuose, jums gali prireikti profesionalios santechniko pagalbos. Mes – MB „Santechnikai Kaune“, teikiame tokias paslaugas. Šią veiklą vykdome nuo 2005 m. ir per visą šį darbo laikotarpį esame įgiję daug žinių ir patirties.

Mūsų darbo principai – nuolat augti ir įgyti naujų žinių, dalytis su kitais savo įgyta patirtimi, būti draugiškais ir sąžiningais su visais žmonėmis, su kuriais mums tenka bendrauti, ir į kiekvieną gautą užduotį žiūrėti pozityviai ir profesionaliai. 

Mūsų misija – viršyti klientų lūkesčius suteikiant jiems aukštos kokybės santechnikos paslaugas. Kreipdamiesi į mus, galite jaustis ramiai ir užtikrintai, nes visi numatyti darbai bus atlikti laiku ir pagal jūsų pageidavimus.

Kurdami šildymo, oro kondicionavimo ir kitas sistemas, ypatingą dėmesį kreipiame į medžiagas ir įrengimus. Mes naudojame tik patikimų gamintojų įrangą. Jūsų name galime įrengti įvairiausių tipų šildymo sistemas – nuo tradicinės malkinės ar dujinės katilinės iki „Daikin altherma“ šilumos siurblių, kurie laikomi kiekvieno individualaus namo šiuolaikiškumo ir autonomijos simboliu.

Be jau minėtų standartinių santechnikos sistemų įrengimo mūsų santechnikai taip pat atlieka oro kondicionierių montavimo darbus. Oro kondicionieriai Kaune: montuodami atvedame vamzdžius, instaliuojame įrangą, viską sujungiame tarpusavyje, paleidžiame. Mūsų montuojami „Gree“ oro kondicionieriai yra žinomi dėl gero kokybės ir kainos santykio.

Siūlome produktus jūsų namams, teikiame konsultaciją, montavimą, atliktiems darbams suteikiame garantiją, profiklatinę priežiurą, aptarnavimą.

Jei turite klausimų apie mūsų atliekamų paslaugų, su mumis galite susisiekti šioje svetainėje nurodytais kontaktais.

Kodėl mes?

Kokybė

Atlikdami darbus naudojame tik kokybiškas, patikimiausių gamintojų medžiagas.

Patirtis

Šildymo, vėsinimo sistemų montavimo ir įrengimo bei kitas santechnikos darbų paslaugas teikiame jau nuo 2005 metų.

Greitis

Darbus atliekame greitai, sutartu laiku, įrengimams suteikiame garantiją.