Šilumos siurblių įrengimas

Šildymas šilumos siurbliais sparčiai populiarėja dėl aukšto pastatų energetinio efektyvumo, pačių šilumos siurblių technologijų progreso ir efektyvumo, bei palyginti neaukštos kainos ir įrengimo kaštų. Populiariausiais tampa oras-vanduo šilumos siurbliai, kurie gali būti naudojami tiek radiatorinėj, tiek ir grindinio šildymo sistemoj. Šilumos siurbliai ne tik šildo patalpas, tačiau gali būti naudojami ir buitinio karšto vandens ruošimui, panaudojant lauko energiją. O pažangios technologijos leidžia valdyti savo šilumos siurblį iš bet kokios pasaulio vietos per specialią programėlę.

Kadangi šiluma imama iš pastato išorės, tad šildymo efektyvumas ir sąnaudos priklausys nuo to momento oro temperatūros. Kuo bus lauke šilčiau, tuo ir efektyvumas bus didesnis, suprantama, jog lauko temperatūrai žemėjant augs ir išlaidos pasiekti norimą temperatūrą. Todėl labai svarbu pasirinkti kokybišką, patikimą ir efektyvų šilumos siurblį.

Taigi svarbu pasirinkti tinkamą, jūsų poreikius atintinkantį šilumos siurblį. Nežinote, kaip išsirinkti? Kreipkitės, padėsime įvertinti visus techninius aspektus, kad ilgus metus galėtumėte džiaugtis savo pasirinkimu.